Strážci času - Vyvolený

Strážci času - Vyvolený - Marianne Curleyová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marianne Curleyová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci času - Vyvolený.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážci času - Vyvolený ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marianne Curleyová. Číst Strážci času - Vyvolený Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pohybující se mezi žánry sci-fi a fantasy nabízí vše, co očekáváme od napínavého románu: mladé sympatické hrdiny (Ethan a jeho kamarádka Isabela), zápletku (zápas mezi Strážci času a Řádem chaosu) i záhadu (identita Ethanových spolubojovníků, strážců času, zůstává jemu i nám skryta). Smyslu celého příběhu se čtenář dopátrává postupně, o to více je však vtažen do dramaticky se odvíjejícího děje, od nějž se jen stěží dokáže odtrhnout.


...ý je vzrušující kniha pohybující se mezi žánry sci-fi a fantasy nabízející vše, co očekáváme od napínavého románu: mladé sympatické hrdiny (Ethan a jeho kamarádka Isabela), zápletku (zápas mezi Strážci času a Řádem chaosu) i záhadu (identita Ethanových spolubojovníků, zůstává jemu u nám skryta) ... Vyvolený / Strážci času (1) --- LEGIE - databáze knih ... ... . Vyvolený (Strážci času) Skočit na ... Stejně jako u všech knih Strážci času, prolog je napsán ve třetí osobě, přičemž všechny kapitoly jsou psány v první osobě v přepínání úhlů pohledu mezi dvěma vypravěči. Dva vypravěči jsou Ethan a Isabela. Strážci času - Vyvolený; Strážci času - Vyvolený ... (Ethan a jeho kamarádka Isabela), zápletku (zápas mezi Strážci času a Řádem chaosu) i záhadu (identita Ethanových spolubojovníků, strážců času, zůstává jemu i nám skryta). Smyslu ce ... Strážci času - Vyvolený - Marianne Curleyová | KOSMAS.cz ... ... . Dva vypravěči jsou Ethan a Isabela. Strážci času - Vyvolený; Strážci času - Vyvolený ... (Ethan a jeho kamarádka Isabela), zápletku (zápas mezi Strážci času a Řádem chaosu) i záhadu (identita Ethanových spolubojovníků, strážců času, zůstává jemu i nám skryta). Smyslu ce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY