Stručný manuál úspěšného lenocha: Jak dostat od života, co chcete

Stručný manuál úspěšného lenocha: Jak dostat od života, co chcete - Jan Hebnar | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Hebnar
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručný manuál úspěšného lenocha: Jak dostat od života, co chcete.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stručný manuál úspěšného lenocha: Jak dostat od života, co chcete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Hebnar. Číst Stručný manuál úspěšného lenocha: Jak dostat od života, co chcete Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak poznat, co je v životě důležité? Jak poznat, co z toho je důležité právě pro vás? A jak si za tím důležitým jít tak, abyste se nenechali v půli odradit? V této knize najdete nápady, taktiky a ideje, které vám pomohou poznat váš potenciál, splnit si sny a stát se tím, kým chcete být. A přitom se nemusíte nadřít víc, než je opravdu nutné. Splnit si svoje životní sny není tak složité, jak se na první pohled zdá. Stačí neztrácet motivaci, být důsledný a dodržovat pár pravidel.


...ý manuál úspěšného lenocha: Jak dostat od života, co chcete ... Stručný manuál úspěšného lenocha - Jan Hebnar — Kniha.cz ... . Jan Hebnar ... Stručný manuál úspěšného lenocha Autor: Hebnar, Jan Nakladatel: Grada EAN: 9788027122288 ISBN: 978-80-271-2228-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Jak dostat od života, co chcete. Jak poznat, co je v životě důležité? Jak poznat, co z toho je důležité právě pro vás? A jak si za tím důležitým jít tak, abyste se nenechali v půli odradit? V této knize najdete nápady, taktiky a ideje, které vám pomohou poznat váš potenciál, splnit si sny a stát se tím, kým chcete být. Kniha: Stručný manuál úspěšného lenocha -- Jak dostat od ... Stručný manuál úspěšného lenocha | eKnihy, elektronické ... ... . Kniha: Stručný manuál úspěšného lenocha -- Jak dostat od života, co chcete - Jan Hebnar. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY