Bytosti přírody: Setkání s přáteli člověka

Bytosti přírody: Setkání s přáteli člověka - Margot Ruis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Margot Ruis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bytosti přírody: Setkání s přáteli člověka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bytosti přírody: Setkání s přáteli člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margot Ruis. Číst Bytosti přírody: Setkání s přáteli člověka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přírodní bytosti hrají podle autorky důležitou roli v našem životním prostoru. Lidem pomáhají vnímat energii stromů, dosáhnout vyššího stavu vědomí, očistit lidskou auru, uvědomit si některé malichernosti, které řešíme v každodenním životě, vnímat intenzivněji barvy a vůně přírody a více se zajímat o ochranu životního prostředí. V existenci přírodních bytostí ani nemusí čtenář uvěřit, i přes to kniha učí vnímat, co nás obklopuje, pozorovat přírodu a pečovat o ni s větší úctou. Po přečtení mnozí dospějí k vědomějšímu a pečlivějšímu zacházení se vším, co žije a roste a návštěva lesů, vodopádu či vodních toků už nikdy nebude jako dříve.


...vejte knihu Bytosti přírody - Setkání s přáteli člověka v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Efezus.sk ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Ve své první knize „Bytosti přírody" (v češtině dříve vycházela prozatím pod jménem „Bytosti přírody - setkání s přáteli člověka"), vydané nově v nakladatelství Václav Kazda, přinesla věrohodný obraz dimenze našeho světa, která je jemnější než ta naše - světa bytostí přírody: elfů, víl ... Kniha Bytosti přírody je již mnoho let bestsellerem a stala se „klasikou" mezi knihami na toto ... E-kniha: Bytosti přírody - Margot Ruis | Knihy.ABZ.cz ... ... Kniha Bytosti přírody je již mnoho let bestsellerem a stala se „klasikou" mezi knihami na toto téma. Naučte se hovořit s bytostmi přírody a setkejte se s nimi i Vy! " (setkání s přáteli člověka) Předmětná hesla E-kniha: Bytosti přírody -- setkání s přáteli člověka - Margot Ruis Fungujeme! Vážení zákazníc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY