Historie českého zločinu: Skutečné kriminální případy

Historie českého zločinu: Skutečné kriminální případy - Emil Hruška, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emil Hruška,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie českého zločinu: Skutečné kriminální případy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Historie českého zločinu: Skutečné kriminální případy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hruška,. Číst Historie českého zločinu: Skutečné kriminální případy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V archivech jsou uloženy statisíce dnes už zapomenutých soudních a policejních spisů, které dokumentují lidská dramata na straně obětí, zločinců i mužů zákona. Patnáct kriminálních případů zpracovaných v této knize čerpá právě z těchto dobových dokumentů a přináší pohled na proměnu zločinu v letech 1914 až 2004 od časů, kdy ještě v kriminalistice neexistovala daktyloskopie až po první případ vyřešený metodou porovnání DNA a pátrání v kyberprostoru internetu. Skutečné zločiny zasazené v reálných a často také dramatických kulisách historie naší republiky. Otec, který pro svou lásku obětuje dítě. Kasař, který si neváhal změnit tvář. Žena, která stála za zmizením minimálně 47 dětí. Vrah v roli hrdiny, který dostane vyznamenání od prezidenta republiky… Skutečné příběhy, které jsou často šílenější než nespoutaná fantazie spisovatelů.Kniha vychází z oblíbeného rozhlasového cyklu „Historie českého zločinu“, který je od roku 2016 vysílán na stanici Český rozhlas Dvojka.


... českého zločinu: Slušný vrah a tajemná blondýna (30 případů majora Zemana: Kvadratura ženy) - Duration: 24:58 ... Historie českého zločinu | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Český rozhlas Dvojka 63,946 views 24:58 Detektivka, mluvené slovo, rozhlasové hry a četba zdarma. Další případy, autentické fotky, interaktivní mapy i virtuální spisy najdete na: http://www ... Dobrodružství české kriminalistiky na pomezí rozhlasové hry a dokumentu. Detektivka, mluvené slovo, rozhlasové hry a četba zdarma. Další případy, autentické fotky, interaktivní mapy i ... Historie českého zločinu | Dvojka ... . Detektivka, mluvené slovo, rozhlasové hry a četba zdarma. Další případy, autentické fotky, interaktivní mapy i virtuální spisy najdete na: http://www ... Historie českého zločinu: Slušný vrah a tajemná blondýna (30 případů majora Zemana: Kvadratura ženy) ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY