Místo, kde bydlím

Místo, kde bydlím - Brenda Rufener | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brenda Rufener
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Místo, kde bydlím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Místo, kde bydlím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brenda Rufener. Číst Místo, kde bydlím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Linden před ostatními něco tají – je bez domova a bydlí na chodbě své střední školy. Při životě a stranou pozornosti ji udržuje jen školní blog, který má na starost, přátelství s Hamem a Seungem a vidina budoucnosti daleko od městečka, kde nyní bydlí. Když ale spolužačka Bea přijde do školy s natrženým rtem, Linden to hluboce otřese a připomene jí to vlastní šrámy z minulosti. Pochopí, že může násilí učinit přítrž jedině tím, že odvypráví Bein příběh a smíří se s vlastní tíživou minulostí. I kdyby to znamenalo porušit pravidla přežití,jež si stanovila, a ohrozit tajemství, která se naučila skrývat.


... KDE BYDLÍM 16. 9. - 20. 9. 2019 . Naše zem: My a EU / Česká republika / Praha hlavní město / státní symboly / řeky a města Naše město-obec: Jak se jmenuje / okolí obce / Co je tu zajímavého? / instituce a památky / řeky a vody Kde bydlím: moje rodina / moje adresa / dům / panelák / cesta do MŠ Vesnice: naši sousedé / máme blízko k přírodě / na statku ... Česky krok za krokem 1, lekce 10, strana 81: Místo, kde bydlím ... ... Krátké video, které jsme měli vypracovat jako školní projekt o místě, kde bydlíme. Místo, kde bydlím je knihou, které se podařilo mě v mnoha ohledech vyvolat úsměv na tváří a někdy mě dokonce rozesmát, což se mi u knih málo kdy stává. Může za to především ústřední trio a jejich popichování s ... Místo, kde bydlím | recenze | Databáze knih ... . Místo, kde bydlím je knihou, které se podařilo mě v mnoha ohledech vyvolat úsměv na tváří a někdy mě dokonce rozesmát, což se mi u knih málo kdy stává. Může za to především ústřední trio a jejich popichování s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY