Sushi: Jednoduše a rychle

Sushi: Jednoduše a rychle - Atsuko Ikeda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Atsuko Ikeda
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sushi: Jednoduše a rychle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sushi: Jednoduše a rychle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Atsuko Ikeda. Číst Sushi: Jednoduše a rychle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atsuko Ikeda vyučuje již deset let umění japonské kuchyně ve své londýnské škole vaření Atsuko’s Kitchen. Za tu dobu zjistila především to, že sushi, ať se zdá být na první pohled složité, je ve skutečnosti velmi jednoduché. Ve své kuchařce proto shromáždila více než šedesát receptů, které jsou toho skvělým důkazem. Recepty, jež seznamují s tradičními japonskými sushi i moderními inovativními pokrmy, které využívají i na japonskou kuchyni neobvyklé suroviny, jsou napsány velmi čtivě a jednoduše.


...bjednání tohoto produktu obdržíte tištěnou knihu v pevných deskách bez přebalu Sushi jednoduše a rychle, 168 stran, v počtu kusů, který si objednáte ... Sushi Jednoduše a Rychle | Antikvariat-ostrava.cz ... . Parametry. Balení: Tištěná kniha v pevných deskách. Počet stran: 168 stran. Vydal: Dobrovský s.r.o v edici Knihy Omega. Použití: Při přípravě japonských pokrmů. Všechny informace o produktu Kniha Sushi. Jednoduše a rychle - Atsuko Ikeda, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sushi. Jednoduše a rychle - Atsuko Ikeda. Sushi jednoduše a rychle 5. 1 recenze ; Atsuko Ikeda vyučuje již deset let umění japonské kuchyně ve své londýnské ... Sushi jednoduše a rychle - luxor.cz ... . Jednoduše a rychle - Atsuko Ikeda. Sushi jednoduše a rychle 5. 1 recenze ; Atsuko Ikeda vyučuje již deset let umění japonské kuchyně ve své londýnské škole vaření Atsuko's Kitchen. Za tu dobu zjistila především to, že sushi, ať se zdá být na první pohled složité, je ve skutečnosti velmi je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY