Vetřelec - Chladná výheň

Vetřelec - Chladná výheň - Alex White | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alex White
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vetřelec - Chladná výheň.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vetřelec - Chladná výheň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex White. Číst Vetřelec - Chladná výheň Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výzkumné stanici RB-232, ztracené v odlehlém koutě vesmíru, se říká Chladná výheň. V této tajné dílně kuje Weyland-Yutani nové zbraně. Nepracuje se tu ale s rozžhaveným železem. Surovinou, kterou chce všemocná společnost proměnit ve zbraně, jsou xenomorfové, jejichž rasa dosud zůstává pro lidstvo velkou neznámou. Vedoucí projektu, doktorka Blue Marsalisová, však vidí mnohem větší potenciál svého výzkumu. Tvorové Manumala noxhydria, známí jako ksichtolepové, disponují nejvražednějším patogenem ve vesmíru – látkou plagiarus praepotens, schopnou přepsat hostitelovu DNA. Blue na vlastní pěst zkoumá její možné léčebné využití, aby mohla zvrátit zhoubný postup vlastního genetického onemocnění a zachránit si tak život. Ale čas se jí krátí. Kdosi se pokouší zničit celou stanici a všechny na palubě… Pokud se o to dřív nepostarají vetřelci!


...třelec - Chladná výheň Přidat komentář ... Kniha Vetřelec - Chladná výheň | Fantasyobchod.cz ... . čuřil. 1 14. dubna. Tak tentokrát to byla velmi slabá 3. ... Vetřelec - Chladná výheň. Celkové hodnocení ... Výzkumné stanici RB-232, ztracené v odlehlém koutě vesmíru, se říká Chladná výheň. V této tajné dílně kuje Weyland-Yutani nové zbraně. Nepracuje se tu ale s rozžhaveným železem. Surovinou, kterou chce všemocná společnost proměnit ve zbraně, jsou xenomorfové ... E-kniha: Vetřelec: Chladná výheň (Ale ... Kniha: Vetřelec 4: Chladná výheň (Alex White) | Martinus ... ... E-kniha: Vetřelec: Chladná výheň (Alex White). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Chladná výheň je vesmírná stanice RB-223, nacházející se daleko od oběžné dráhy kolem Slunce, tajně postavená za účelem vývoje nov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY