Astrologie vztahů: Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě

Astrologie vztahů: Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě - Gary Goldschneider | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gary Goldschneider
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Astrologie vztahů: Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Astrologie vztahů: Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gary Goldschneider. Číst Astrologie vztahů: Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všimli jste si, že váš kolega ve znamení Střelce má pro ostatní vždy vlídné slovo a úsměv na tváři? Na jeho pomoc se můžete spolehnout, ale problémy řeší raději instinktivně sám než jako týmový hráč. Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatná v organizování společenského života rodiny, ale hospodaření s penězi se jí často vymyká z rukou a rodinu může přivést až na pokraj krachu. A co hvězdy říkají o vašich vztazích?


...ry Goldschneider je renomovaný astrolog, autor knih Tajný jazyk narozenin a Tajný jazyk vztahů, kterých se ve světě prodalo přes dva miliony ... Astrologie vztahů - Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem ... ... . Studiu astrologie. se věnuje přes 40 let a o tématu často píše a přednáší. (jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě) Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatná v organizování společenského života rodiny, ale hospodaření s penězi se jí často vymyká z rukou a... Zobrazit celý text Astrologie vztahů Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatn ... Astrologie vztahů (Gary Goldschneider) | Detail knihy ... ... ... Zobrazit celý text Astrologie vztahů Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě Manželka ve znamení Vah prý zase bývá velmi zdatná v organizování společenského života rodiny,... Zobrazit celý text Astrologie vztahů Jak pochopit a zlepšit vztahy ve vašem životě Jak pochopit a zlepšit v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY