Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem

Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem - Margot Ruis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Margot Ruis
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margot Ruis. Číst Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Margot Ruis nabízí v této knize pohledy do světa, neviditelného většině lidí z našeho kulturního prostředí: Komunikuje s vodními bytostmi, elfy, dévami stromů a jinými postavami. Kromě mnoha milých setkání nám popisuje i jejich naléhavé volání jiného světa: Chybný technologický a společenský rozvoj poslední doby přivodil jemnohmotnému prostředí naší Země utrpení, a ohrožuje postupně i život nás samotných. K léčení „Matky Země“ může každý z nás přispět vědomějším životem, orientovaným nikoliv na „mít“, ale „být“, a láskou k přírodě, k jejím bytostem i k sobě navzájem.


...uje s vodními žínkami, elfy, stromovými dévy a jinými bytostmi a předává jejich naléhavé poselství ... Bytosti přírody a léčení Země :: Moji andělé ... ... Bytosti přírody a léčení Země - Margot Ruis | Knihy.ABZ.cz ... uje s vodními žínkami, elfy, stromovými dévy a jinými bytostmi a předává jejich naléhavé poselství. Pochybený technologický a společenský vývoj v posledních desetiletích poškozuje také j emnohmotné okolí Země. Každý člověk však může vědomým životem přispět k jejímu léčení. Bytosti přírody a léčení Země Autor: Ruis, Margot Nakladatel: Nakladatelství Kazda EAN: ISBN: Originál: Naturwesen und Erdheilung: Leben mit der Anderswelt Překlad: Havlová, Magdalena Popis: Elektronická kniha, 339 stran, bez zabezpečení DRM, 1,4 MB ePUB, 3,0 MB Mobi, česky Rok vydání: 2020 Všechny informace o produktu Kniha Bytosti přírody a léčení Země - Život s jiným světem - Margot Ruis, porovnání cen z internetových obchodů, hodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY