Fridolín a kouzelný Bambola

Fridolín a kouzelný Bambola - Luboš Procházka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Procházka
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fridolín a kouzelný Bambola.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fridolín a kouzelný Bambola ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Procházka. Číst Fridolín a kouzelný Bambola Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý Fridolín dostane od svého dědečka k narozeninám kouzelný váleček. Když z něj před spaním vyfoukne svou první bublinu, čeká ho velké překvapení. Ve snu se mu objeví kulatý, duhový Bambola s kšiltovkou na hlavě, který ho vezme do pohádkové Bambóllie. Společně pak prožijí neuvěřitelná dobrodružství a stanou se z nich nerozluční přátelé. Neobyčejnou cestou za velkým dobrodružstvím je bude provázet také mazaný kámen Žulík, slečna Jahodová a Borůvková, vysoký Snopík, kulaťoučký Hrouda, Šišák ze staré borovice a spousta dalších kamarádů. Zažijete s nimi bláznivou olympiádu, neuvěřitelnou neckyádu, záhadnou kuličkovanou, ale zahrajete si na detektivy. Zkrátka čeká vás spousta napětí, poučení, ale i pěkný kopec legrace. A navíc, zažili jste už někdy takovou bláznivou zemi, kde je zároveň léto i zima? Pokud ne, pak tedy vítejte v Bambólii!


...Fridolín a kouzelný Bambola - Václav Ráž; Luboš Procházka ... Fridolín a kouzelný Bambola ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Malý Fridolín dostane od svého dědečka k narozeninám kouzelný váleček. Když z něj před spaním vyfoukne svou první bublinu, čeká ho velké překvapení. Ve snu se mu objeví kulatý, duhový Bambola s kšiltovkou na ... Fridolín a kouzelný Bambola - Ráž Václav | Knihy Grada ... . Ve snu se mu objeví kulatý, duhový Bambola s kšiltovkou na hlavě, který ho vezme do pohádkové Bambóllie. Malý Fridolín dostane od svého dědečka k narozeninám kouzelný váleček. Když z něj před spaním vyfoukne svou první bublinu, čeká ho velké překvapení. Ve snu se mu objeví kulatý, duhový Bambola s kšiltovkou na hlav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY