Kontrakt

Kontrakt - Melanie Moreland | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Melanie Moreland
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kontrakt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kontrakt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Moreland. Číst Kontrakt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.


...t is a hyper-violent action-adventure game about schizophrenia with a dark and twisted story ... Kontrakt - YouTube ... . You will assume the role of a hitman involved in mysterious contract killing, while uncovering the dirty truth and secrets behind the City of Light. Directed by Vladimir Tarasov. With Aleksandr Kaydanovskiy, Evgeniy Steblov, Boris Ivanov, Vasiliy Livanov. Bearded contract employee goes on a "giant bouquet of flowers" planet and prefers friendship with the robot because all inhabitants are creepy psychos. Строителна фирма Контракт Сити. Контракт Сити ра ... Kontrakt - Login | Home ... . Строителна фирма Контракт Сити. Контракт Сити развива дейност в областта на проучването, проектирането, из...SOUVISEJÍCÍ KNIHY