Skládej!: První kroky - pracovní sešit Kumon

Skládej!: První kroky - pracovní sešit Kumon - Toshihiko Karakida, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Toshihiko Karakida,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skládej!: První kroky - pracovní sešit Kumon.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skládej!: První kroky - pracovní sešit Kumon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toshihiko Karakida,. Číst Skládej!: První kroky - pracovní sešit Kumon Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děti si rozvíjejí jemnou motoriku nejen prostřednictvím kreslení, ale také skládáním a přehýbáním. Tyto dovednosti jsou důležitým základem pro další učení. Pracovní sešity Kumon jsou určeny zvláště pro děti, které ještě úplně neovládají práci s tužkou, ale touží pracovat a tvořit vlastníma rukama. U dětí se schopnost skládat a přehýbat papír vyvíjí v následujícím pořadí: 1. Přehýbání papíru bez ohledu na pokyny. 2. Přehýbání papíru podél naznačených čar. 3. Přehýbání papíru podél několika různých čar a ohýbání rohů. Cvičení v tomto sešitě jsou sestavena tak, aby děti těmito dovednostmi procházely krok za krokem. Tím, že se dítě učí přehýbat papír podél naznačených čar, se zlepšuje jeho schopnost soustředění a zaměření pozornosti.


...pro děti > Pro nejmenší 0 - 4 roky > Učíme se > Kumon - První kroky Spojování, úvodní pracovní sešit série Kumon pro děti od 2 do 4 let, je určen dětem, které poprvé berou do ruky tužku a neumějí ještě kreslit čáry, protože nemají pevně zafixováno správné držení tužky ... Vybarvuj! - Toshihiko Karakida, Seiichi Otuka | KOSMAS.cz ... ... . Zábavný úvod do používání tužky, velký a praktický průvodce a základ pro budoucí psaní číslic a písmen to je sešit Spojování, základní kámen metody Kumon. Pracovní sešity Kumon jsou určeny zvláště pro děti, které ještě úplně neovládají práci s tužkou, ale touží pracovat a tvořit vlastníma rukama. U dětí se schopnost skládat a přehýbat papír vyvíjí v následujícím pořadí: 1. Pracovní sešity Kumon jsou určeny ... PDF Kniha Z každého růžku trošku - Prazska PDF ... . Pracovní sešity Kumon jsou určeny zvláště pro děti, které ještě úplně neovládají práci s tužkou, ale touží pracovat a tvořit vlastníma rukama. U dětí se schopnost skládat a přehýbat papír vyvíjí v následujícím pořadí: 1. Pracovní sešity Kumon jsou určeny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY