Velkolepá kniha o dinosaurech

Velkolepá kniha o dinosaurech - Tom Jackson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Jackson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velkolepá kniha o dinosaurech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velkolepá kniha o dinosaurech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Jackson. Číst Velkolepá kniha o dinosaurech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velkolepý atlas dinosaurů přenese mladé čtenáře o miliony let zpátky do věku dinosaurů. Najdete v ní 36 detailních barevných kreseb těchto úžasných zvířat, doplněných zajímavými informacemi. Všechny druhy prehistorických tvorů jsou zevrubně popsány, od dravého velociraptora a děsivého allosaura po okřídleného pterodaktyla a hlubinného ichthyosaura. V rámečcích se dozvíte, kde byly nalezeny zkameněliny jednotlivých dinosaurů, co znamenají jejich jména, jak velcí byli, a další významná fakta. Úžasní tvorové prehistorického světa čekají, až se s nimi na stránkách této knihy seznámíte.


...á kniha o dinosaurech. Tom Jackson. 4.7 z 5 hvězdiček ... Recenze Velkolepá kniha o dinosaurech - Tom Jackson ... ... . 399 K ... Velkolepá kniha o prehistorických zvířatech. ... Jestli hledáte něco pro své kreativní ratolesti, ideální je dětská kniha o dinosaurech s názvem Najdi, nalep a vybarvi Úžasní dinosauři, která zároveň patří mezi naše nejprodávanější tituly o dinosaurech. Obsahuje omalovánky, samolepky či pauzovací papíry a zabaví ... Všechny informace o produktu Kniha Velkolepá kniha ... Velkolepá kniha o dinosaurech - Tom Jackson od 279 Kč ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Velkolepá kniha o dinosaurech - Tom Jackson, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velkolepá kniha o dinosaurech - Tom Jackson. Velkolepá kniha o dinosaurech. Tom Jackson. pevná vazba 357 K ... Vše o dinosaurech. Román García Mora. pevná va...SOUVISEJÍCÍ KNIHY