Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy

Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy - Katherine Koting | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katherine Koting
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katherine Koting. Číst Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Myslíte, že je možné cestování v čase a do jiných světů?Pro někoho nesmysl, pro někoho sci?, pro někoho hluboká pravda. Je na vás, kterou verzi si vyberete. Napadlo vás někdy, odkud se bere pocit déja vu? Odkud se berou myšlenky, které se vtírají, proč některé věci nelze ukončit a proč máte někdy pocit, že někoho důvěrně znáte? Napadlo vás, jak by vypadal váš život, kdybyste se v minulostirozhodli jinak? Pokud ano, přečtěte si knihu Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy a pak si tuto otázku položte znovu. Tato kniha je volným pokračováním úspěšného titulu Dítě z Hvězd. Katherine hledá nový domov v karibském ráji, ale vesmír má jiný názor na to, jakou cestou se má v životě vydat a mění její výlet snů ve sled neuvěřitelných událostí. Příběh se odehrává ve dvou rovinách, na karibském ostrově a ve vzpomínkách na období, které následovalo po vydání knihy Dítě z hvězd. Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy, je knihou pro ty, kteří jsou ochotni přijmout, že svět je jiný než se zdá, a že fyzikální zákony a zákony vesmíru zdaleka neznáme všechny.


...z hvězd 2 - Paralelní světy Autor: Koting, Katherine Nakladatel: Katherine Koting EAN: 9788027054169 ISBN: 978-80-2705-416-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Lucie Vondráčková - klip o klipu - Paralelní světy (Čí bys ... ... . vydání) 2. 2019. Více o knize. Cena. ... Napadlo vás, jak by vypadal váš život, kdybyste se v minulosti rozhodli jinak? Pokud ano, přečtěte si knihu Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy a pak si tuto otázku polož.. Zobrazit celý text. Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy, je knihou pro ty, kteří jsou ochotni přijmout, že svět je jiný než se zdá, a že fyzikální zákony a zákony vesmíru zdaleka neznáme všechny. (kni ... Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy | Dumknihy.cz - knihy po ... ... .. Zobrazit celý text. Dítě z hvězd 2 - Paralelní světy, je knihou pro ty, kteří jsou ochotni přijmout, že svět je jiný než se zdá, a že fyzikální zákony a zákony vesmíru zdaleka neznáme všechny. (kniha pro ty, kdož jsou schopni přijmout, že svět je jiný, než se zdá. Příběh se odeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY