Kukuřice, komunismus a kaviár: Vzpomínky na život, jídlo a nenaplněné touhy

Kukuřice, komunismus a kaviár: Vzpomínky na život, jídlo a nenaplněné touhy - Anya Von Bremzen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anya Von Bremzen
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kukuřice, komunismus a kaviár: Vzpomínky na život, jídlo a nenaplněné touhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kukuřice, komunismus a kaviár: Vzpomínky na život, jídlo a nenaplněné touhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anya Von Bremzen. Číst Kukuřice, komunismus a kaviár: Vzpomínky na život, jídlo a nenaplněné touhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anya von Bremzen vyrůstala v kolektivním moskevském bytě, kde osmnáct rodin sdílelo jednu kuchyň. Život v Sovětském svazu byl velmi absurdní, naivně veselý a melancholický – a pro její matku nakonec nesnesitelný. Když bylo Anye deset let, uprchly s matkou do Filadelfie. Bez zimních kabátů a bez zpáteční letenky. Dnes je Anya velmi oceňovanou publicistkou v oblasti kulinářského umění. V této knížce zachycuje v tragikomických vzpomínkách sedm dekád Sovětského svazu, jeho úspěchy i pády.


...ice, komunismus a kaviár Autor: Bremzen, Anya Von Nakladatel: XYZ EAN: 9788075973399 ISBN: 978-80-7597-339-9 Originál: Mastering the Art of Soviet Cooking Překlad: Chodilová, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 432 stran, česky Rozměry: 15,2 × 23,2 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kukuřice, komunismus a kaviár Vzpomínky na život, jidlo a ... ... . vydání) Kniha: Kukuřice, komunismus a kaviár -- Vzpomínky na život, jidlo a nenaplněné touhy - Anya Von Bremzen Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Kukuřice, komunismus a kaviár; Listování. Kukuřice, komunismus a kaviár Vzpomínky na život, jidlo a nenaplněné touhy Anya Von Bremzen. Místy smutná, jindy velmi vtipná kniha o velké zemi a ještě větších starostech a snech. ... kde osmnáct rodin sdílelo j ... Kukuřice, komunismus a kaviár | Albatrosmedia.cz ... . Kukuřice, komunismus a kaviár; Listování. Kukuřice, komunismus a kaviár Vzpomínky na život, jidlo a nenaplněné touhy Anya Von Bremzen. Místy smutná, jindy velmi vtipná kniha o velké zemi a ještě větších starostech a snech. ... kde osmnáct rodin sdílelo jednu kuchyň. Zpívala oslavné písně na Lenina, ve škole ta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY