Vražedné emoce

Vražedné emoce - Randall Silvis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Randall Silvis
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedné emoce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vražedné emoce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Randall Silvis. Číst Vražedné emoce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malé univerzitní město v Pensylvánii se jednoho říjnového rána probouzí s děsivou zprávou, že žena a tři děti místního hrdiny Thomase Hustona, milovaného profesora a oblíbeného spisovatele, byli zavražděni v jejich domě. Huston sám zmizel, a tak se okamžitě stane hlavním podezřelým. Seržant Ryan DeMarco je muž, který má mnoho tajemství a zápasí se svými démony, a byl Hustonovým přítelem. Nevěří, že muž, kterého tolik obdivoval, by mohl být schopen takového trestného činu.


... překlad titulu Vražedné emoce je přinejmenším rozpačitý ... Vražedné emoce | O2 Knihovna ... . monci6485. 1 18.09.2019. Není to špatný příběh, ale to zpracování mi nesedlo. Zdlouhavé a nudné. PetraBery. 2 01.09.2019. Randall Silvise je úspěšný spisovatel, který napsal mimo jiné Vražedné emoce. Jeho patnáct knih se objevilo na žebříčcích bestsellerů New York Times, v torontském Globe & Mail, SfSite.com, v Mezinárodní asociaci spisovatelů detektivek a rovněž na… Podrobnosti. Vražedné emoce Vražedné emoce V určitých dobách ve vaš ... Vražedné emoce - Randall Silvis | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Vražedné emoce Vražedné emoce V určitých dobách ve vašem životě se můžete cítit emocionálně zablokovaný a neschopný vyjádřit to, co cítíte. Můžete se cítit neschopný identifikovat stav vaší nálady a vnímat ji jako duch, jehož siluetu nemůžete definovat. Všechny informace o produktu Kniha Vražedn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY