Náhradník

Náhradník - Nicole Lundriganová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nicole Lundriganová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Náhradník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Náhradník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicole Lundriganová. Číst Náhradník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rafinovaný psychologický thriller o učiteli fyziky, který je obviněn z vraždy jedné ze svých studentek, evokuje svou atmosférou Dívku ve vlaku či Musíme si promluvit o Kevinovi. Warren Botts je rozčarovaný doktor přírodních věd, který si udělá roční přestávku ve výzkumné práci na univerzitě a odchází vyučovat fyziku na druhý stupeň základní školy. Tento mírný a nenápadný samotář se spřátelí se svou studentkou, třináctiletou Amandou, která se cítí opuštěná a hledá spřízněnou duši. Jednoho nedělního rána si jde Warren zaběhat a po návratu najde Amandu mrtvou, oběšenou na stromě na svém zadním dvorku. Následuje policejní vyšetřování, Warren však nedokáže – nebo nechce – zodpovědět otázky, které se na něj valí ze všech stran. Podezření narůstá a Warrenovi mírumilovní sousedé se brzy začnou chovat nepřátelsky. Mezitím anonymní vypravěč, který je obdařen nebezpečnou kombinací vysoké inteligence a emocionální odtažitosti, popisuje minulé i současné události. Napětí se stupňuje a my začínáme postupně chápat, jakou sílu mají vzpomínky, tajnosti a lži. Náhradník je strhující thriller, který drží čtenáře v napětí až do poslední stránky a nabízí mrazivý pohled do mysli psychopata.


... Typický Richard, bláznivá komedie, nad jejíž logikou nesmíte příliš hluboce uvažovat ... náhradník - English translation - Linguee ... . Viděno bohužel v druhém dabingu (pro Hollywood Classic Entertainment Studio Soundwave, 2008), takže mohu zodpovědně říct, že na seznam nepřátel státu připisuji režisérku Vladimíru Wildovovou, která nepochopila, že hlas dvacetiletého se k padesátníkovi opravdu nehodí. This feature is not available right now. Please try again later. Directed by Frantisek Filip. With Jirí Sovák, Josef Kemr, Jirina Bo ... Slovenská komora exekútorov » Odvolaní súdni exekútori ... . Please try again later. Directed by Frantisek Filip. With Jirí Sovák, Josef Kemr, Jirina Bohdalová, Ilja Prachar. DOKUMENT Slunce seno VESNICE 2! Jak vzpomíná hoštická mládež na natáčení filmu Slunce seno?! - Duration: 25:17. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY