Projektový management ve sportu

Projektový management ve sportu - Jaroslav Rektořík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Rektořík,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Projektový management ve sportu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Projektový management ve sportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Rektořík,. Číst Projektový management ve sportu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace vychází z aktuálních potřeb odvětvového managementu sportu, ve kterém se jako jeden z důležitých nástrojů řízení stále více uplatňuje právě projektový management. Je využíván především pro přípravu, průběh a vyhodnocování domácích i mezinárodních sportovních akcí různého rozsahu a zaměření, stejně jako pro zpracování projektových záměrů (žádostí), jež tvoří nezbytný podklad k získání finančních prostředků z výzev územních samosprávných celků, centrálních institucí státní správy a evropských strukturálních fondů. Obsah publikace je přizpůsoben potřebám manažerů, ekonomů působících ve sportovních organizacích nebo pracovníků zabývajících se sportovní problematikou na různých úrovních. Kniha může dobře posloužit i zaměstnancům privátních projektových organizací, ve kterých se zpracovávají projekty se sportovní problematikou. A v neposlední řadě ji jistě ocení i vysokoškolští učitelé a studenti oborů managementu sportu, případně tělesné výchovy a volnočasových aktivit.


...vý management ve sportu. první. Masarykova Univerzita Brno: MUNI PRESS, 2015 ... Projektový management ve sportu | Odborná literatura a ... ... . 180 s. 1.Edice. ISBN 978-80-210-7995-3. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS } Základní údaje ... Projektový management jako jeden z důležitých nástrojů řízení se stále více uplatňuje i v managementu sportu. Důležitou součástí je zpracování projektových záměrů jako nezbytných podkladů k získání finančních prostředků od územních samosprávných celků, centrálních institucí státní správy i z evropských strukturálních fondů. Projektový management je spojením dvou disciplín: vytvoření vědeckého ... Kniha: Projektový management ve sportu | Knihy.ABZ.cz ... . Projektový management je spojením dvou disciplín: vytvoření vědeckého základu a umění reagovat na situace. ... kde aktuálně kompletuji magisterské vzdělání v rámci studijního programu Management sportu. Baví mne čelit novým výzvám a řešit zapeklité situace - primárně ale vždy s úsměvem! ... Což znamená, že ve ... Hledáte Pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY