Slovo Boží dětem

Slovo Boží dětem - Přemysl Pitter | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Přemysl Pitter
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Slovo Boží dětem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slovo Boží dětem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Přemysl Pitter. Číst Slovo Boží dětem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na slovech záleží. To Přemysl Pitter věděl. V této knížce vypráví svým osobitým způsobem evangelijní příběhy. Šlo mu především o spojení dávných příběhů se současným životem tak, aby hluboká, podstatná a nenahraditelná náboženská inspirace vstoupila do života mládeže. Přemysl Pitter byl v tomto ohledu obzvláště motivován. Věděl a sám to prožil, že špatná náboženská výchova může vyústit v lhostejnost, případně ateismus. Od dob vydání této knížky se naše znalosti dobového pozadí Ježíšova působení ještě více prohloubily a zároveň se změnil i náš životní styl. To však nikterak nezmenšuje hodnotu a důležitost této knížky. Pittrova znalost dětské duše, jeho vřelost, povzbudivost, láska a víra inspirují jeho podání evangelií, nesou je a dávají mu hluboký reliéf. Proto je to i dnes knížka aktuální a potřebná. (z předmluvy Josefa D. Beneše)


...e Bible pro děti je skvělý způsob, jak se vaše děti mohou učit díky biblickým příběhům o Ježíši ... Seznamování se s Bohem - Slovo pro Tebe ... . O daru věčného života pro nás. A o mnoha poučeních, které nám Bůh dává. Díky tomuto interaktivnímu zážitku se děti přímo zabývají Božím Slovem. Díky krásné grafice získávají body za čtení a při sbírání pokladů. Slovo Boží dětem Autor: Pitter, Přemysl Nakladatel: Kalich EAN: 9788070172483 ISBN: 978-80-7017-248-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 154 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Slovo Boží dětem - Přemysl Pitter. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále p ... Slovo Boží dětem | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Kniha: Slovo Boží dětem - Přemysl Pitter. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací...SOUVISEJÍCÍ KNIHY