Už zase skáču přes kaluže

Už zase skáču přes kaluže - Alan Marshall | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alan Marshall
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Už zase skáču přes kaluže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už zase skáču přes kaluže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Marshall. Číst Už zase skáču přes kaluže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh malého Alana už dodal sílu a povzbuzení v nelehkých situacích mnoha generacím českých čtenářů. Však také vychází už poněkolikáté a byl podle něho natočen i film. Biografické vzpomínky z dětství autora, které prožil na australském venkově, se okamžitě staly bestsellerem. Když Alan onemocní dětskou obrnou a ochrne, je operován a postupně se pokouší navrátit do běžného života, přestože má obě nohy téměř bez citu a musí chodit o berlích. Díky pevné vůli, optimismu a podpoře milujících rodičů se mu to do velké míry podaří a může prožívat podobné dětství jako zdravé děti, včetně klučičích pranic, toulek buší, plavání a ježdění na koni. Kniha je pozoruhodná i barvitým líčením množství rázovitých postaviček komentovaných z pohledu malého chlapce. Alan Marshall je autorem většího počtu povídkových sbírek a románů z australského venkova.


... zase skáču přes kaluže Přidat komentář ... Už zase skáču přes kaluže — Česká televize ... . Luigi1. dnes. Nádherně napsaná kniha,která popisuje život Alana,který Bojuje se svou dětskou obrnou a dokazuje nejen sobě ale i svému okolí i čtenářovy,že jde udělat velké věci.Alan je bojovník a může být příkladem VŠEM!!!Fil se také pvedl a velice citlivě ... Už zase skáču přes kaluže Jumping Over Puddles Again; Už zase skáčem cez kaluže (festivalový název) Jumping Over Puddles ... Velké i malé role jsou v perfektním obsa ... MARSHALL, Alan : Už zase skáču přes kaluže ... ... Velké i malé role jsou v perfektním obsazení, ať už jsou to Bořivoj Navrátil a Oldřich Musil ve svých klasických postavách moudrých lékařů, či životní mazáci jako Vladimír Šmeral a Zdeňek ... Už zase skáču přes kaluže je český film režiséra Karla Kachyni z roku 1970 natočený podle námětu ze stejnojmenné novely Alana Marshalla. Obsah filmu Přeskočit. Va...SOUVISEJÍCÍ KNIHY