Fashion management

Fashion management - Kára Haunerová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kára Haunerová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fashion management.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fashion management ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kára Haunerová,. Číst Fashion management Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedinečná publikace se věnuje všem hlavním aspektům, které ovlivňují výrobu a prodej módního zboží. Představuje jednotlivé kategorie módy (haute couture, ready to wear, fast fashion, pomalá a udržitelná móda) i celý cyklus od tvorby trendů přes návrh a výrobu zboží až po jeho prodej. Přibližuje úkoly obchodníka, který řeší výběr a objednávky zboží, ukazuje rizika, která při tom podstupuje, ale vysvětluje i další náležitosti spojené s módním byznysem. Kniha dále seznamuje čtenáře s postavením módního průmyslu ve celospolečenském kontextu a ukazuje nejen jeho líbivou tvář, ale i stinné stránky, zejména škodlivý dopad na ekologii a nelidské pracovní podmínky při výrobě zboží v rozvojových zemích. Nechybí představení základních právních otázek souvisejících s podnikáním v módním průmyslu, tvorbou značky a bojem proti padělkům, jakož i specifiky některých závazkových vztahů. Na trhu ojedinělá publikace je určena zejména lidem, kteří podnikají v módním průmyslu nebo v něm pracují jako obchodníci, marketéři, návrháři apod. Knížku však ocení i studenti a laická veřejnost, která se o módu zajímá.


... Marketing and Management Overview. Fashion marketing and management involve the core functions of selling products and managing supply ... Study Fashion Management abroad - Find & compare degrees ... . Those on the marketing and management end of the fashion industry are tasked with the unique challenge of merging their creative aptitude and business acumen in order to generate brand awareness, which in turn generates sales. The fashion industry is constantly evolving and worth billions of dollars worldwide. If you want to become one of its top business brains, a Masters in Fashion Management degree could be for you, leading to many opport ... Top Online Courses in Fashion Management 2020 ... . If you want to become one of its top business brains, a Masters in Fashion Management degree could be for you, leading to many opportunities for fashion management jobs.. Read on to find out about common Masters in Fashion Management degree types, entry requirements, specializations and career options. Fashion Leadership for the 21st Century. The MPS in Fashion Management immerses students in the fashion industry as a system. The 12-month course of study addresses the rapidly changing fashion industry from a range of...SOUVISEJÍCÍ KNIHY