O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané

O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané - Laura C. Holloway, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Laura C. Holloway,
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané.pdf


Chcete si knihu přečíst?O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura C. Holloway,. Číst O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Co je vlastně člověk z ezoterického hlediska? Jak si vědomí začalo vytvářet hmotná těla? Autoři – teosofové, žáci Heleny Blavatské, vysvětlují, jak došlo ke stvoření člověka a jak probíhala jeho evoluce. Předkládají fascinující fakta o tom, odkudlidé pocházejí, jak se duchovně vyvíjejí a kam směřují. Tyto informace pocházejí od okultních zasvěcenců a starých indických mistrů. Dočtete se zde, jak se postupně utvářelo naše tělo a jeho pět smyslů, jak vznikla nutnost přijímat potravu i jak došlo k rozdělení člověka na dvě pohlaví, ale také jak se měnila a proč se objevila nevyhnutelnost smrti. A jak začal člověk mluvit, jak se rozvíjel jazyk? A co náboženství? Jak po nabytí hmotných těl lidé vnímali a komunikovali s bohy a duchovními bytostmi? Vždyť jakmile se zhmotnění člověka začalo prohlubovat, přestal vnímat božství v sobě... Zato se začala projevovat a rozvíjet lidská vůle a ego. Pozornost se věnuje i jiným bytostem, které žijí spolu s námi na této planetě: zvířatům i tzv. elementálům – neviditelným přírodním duchům. Probírá se i bájná Atlantida a Atlanťané a v tomto kontextu různé lidské rasy (jež se zde chápou v jiném než dnešním smyslu), které vznikaly v rámci duchovní evoluce lidstva.. Závěrečná kapitola popisuje duchovní hierarchii člověka, tedy různé stupně duchovního poznání, zasvěcení a okultních schopností."


...tterji M. Mohini; Laura C. Holloway. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Člověk - esoterické pojetí | Knihy.ABZ.cz ... . O původu člověka -- Mahátmové, Árjové, Atlanťané - Chatterji, Mohini M.; Holloway, Laura C. ; - Co je vlastně člověk z ezoterického hlediska? Jak si vědomí začalo vytvářet hmotná těla? - Autoři - teosofové, žáci Heleny Blavatské, vysvětlují, jak došlo ke stvoření ... Hledáte O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané od Mohini M. Chatterji,Laura C. Holloway? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O pů ... O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané PREMISA ... ... ... Hledáte O původu člověka - Mahátmové, Árjové, Atlanťané od Mohini M. Chatterji,Laura C. Holloway? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O původu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY