Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho

Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho - Jan Stocklassa | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Stocklassa
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Stocklassa. Číst Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Deset let po smrti Stiega Larssona, autora slavné severské krimi série Milénium, se poprvé otevřel jeho osobní archiv, do té doby po mnoho let zapomenutý. Poté, co do něj získal přístup, objevil novinář Jan Stocklassa dvacet kartonových krabic s dokumenty vztahujícími se k neznámu projektu, jemuž se Larsson věnoval – šlo o důkladný výzkum a vyšetřování atentátu na známého švédského premiéra Olofa Palmeho.Palme, jeden z nejkontroverznějších a zároveň nejrenomovanějších evropských politiků, byl 28. února 1986 zastřelen v ulicích Stockholmu. Pachatel nebyl nikdy dopaden a okolnosti jeho vraždy zůstávají dodnes neobjasněny.Informace a indicie, které Stocklassa v dokumentech nalezl, vypovídají o Larssonově teorii, jak bylo ve skutečnosti zorganizováno zabití Olofa Palmeho. Teorii, v níž vystupují lidé, kteří by klidně mohli být fiktivními postavami v jednom z jeho románů. V jeho kriminálních příbězích však můžeme rovněž rozpoznat reálné lidi, jejichž aktivitami se během svého pátrání zabýval. Jde o důkaz, že představy mají velmi často blízko k pravdě.


...Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho kniha od: Jan Stocklassa ... Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho ... ... . 83 % ... Kniha Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho Přidat komentář. Simstr. 1 02. dubna. Velice zajímavé krimi-dokumentární čtení o nevyřešené vraždě premiéra Palmeho. ... Hledáte Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho od Jan Stocklassa? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Odkaz Stiega Larssona -- Po stopách vra ... Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Odkaz Stiega Larssona -- Po stopách vraždy Olofa Palmeho - Jan Stocklassa. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (po stopách vraždy Olofa Palmeho) Předmětná hesla Palme, Olof Joachim, 1927-1986 Larsson, Stieg, 1954-2004 ... Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho. Jan Stocklassa. ... šl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY