Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě

Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě - Wolfgang Hensel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Hensel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Hensel. Číst Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktický a kompetentní kapesní průvodce léčivými rostlinami. Podrobný: popisy 170 nejznámějších léčivých rostlin. Výstižný: všechny druhy s brilantními fotografiemi. Osvědčený: spolehlivé určování podle barevného kódu. Navíc: typické znaky na první pohled. Rozměry i hmotnost a připravenost posloužit ve skutečně „polních“ podmínkách jen podtrhují užitečnost a praktičnost průvodce při výpravách v přírodě.


...oznáváme léčivé rostliny v naší přírodě - Wolfgang Hensel ... Léčivé rostliny HD (Medicinal plants) Video herbář 147 ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě kniha (manuál) Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě 2007; Mláďat ... Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě | Dumknihy.cz ... ... . Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě 2007; Mláďatá zvierat z celého sveta (Malá encykl. prírody) 1996; Zahrada je radost - Krok za krokem k zahradě nenáročné na péči 2009; všech 12 knih autora. Kniha Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě je v Hensel - Poznáváme léčivé rostliny v naší přírodě (2007) Dobrovský-B...SOUVISEJÍCÍ KNIHY