Čarodějka z Portobella

Čarodějka z Portobella - Paulo Coelho | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paulo Coelho
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodějka z Portobella.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čarodějka z Portobella ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paulo Coelho. Číst Čarodějka z Portobella Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paulo Coelho přináší v Čarodějce z Portobella fascinující a dramatickou zápletku, v níž čtenář odhalí dlouhou tradici, založenou na ženské síle a na lásce. Athéna má v sobě přirozený dar. Tato adoptivní dcera Libanonky a zámožného podnikatele z Bejrútu přesídlí s rodinou do Londýna krátce poté, co v její zemi vypukne válka. Na univerzitě se seznámí s mužem, který se stane otcem jejího syna, ale potíže, jimž dívka čelí, vedou k rychlému rozpadu jejich manželství. Jako matka nemůže nemyslet na ženu, která jí dala život, a aby pochopila, jak ji mohla po narození opustit, vydává se tuto svou biologickou matku hledat do Rumunska. Cesta však nás nikdy nezavede jen tam, kam jsme zamýšleli jít, a to, co Athéna na této cestě odhalí, změní navždy její život i životy lidí kolem ní.


...jka z Portobella Autor: Coelho, Paulo Nakladatel: Argo EAN: 9788072038749 ISBN: 978-80-7203-874-9 Originál: A bruxa de Portobello Překlad: Lidmilová, Pavla Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Čarodějka z Portobella : Společenská próza : Nejlepší ... ... . vydání) Coelho, Paulo - Čarodějka z Portobella (Jana Rezková), www.knihovnice.cz Paulo Coelho: Čarodejnica z Portobella (Michaela Geisbacherová), Knižná revue 50+ videos Play all Mix - Audiokniha Čarodějka z Portobella - Paulo Coelho YouTube Paulo Coelho: U řeky Piedra jsem usedla a plakala (celá audiokniha) - Duration: 4:37:07. Knižnica Siriusa ... Právě mám knížku Čarodějka z Portobella rozečtenou a vždycky se těším, až budu pokračovat dál. Zatím se mi líbí, člověk ... Čarodějka z Portobella - Paulo Coelho | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Knižnica Siriusa ... Právě mám knížku Čarodějka z Portobella rozečtenou a vždycky se těším, až budu pokračovat dál. Zatím se mi líbí, člověk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY