Idiot dýchá

Idiot dýchá - S.d. Ch. | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
S.d. Ch.
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Idiot dýchá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Idiot dýchá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S.d. Ch.. Číst Idiot dýchá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Než se z S.d.Ch. stal Tutáč, věčně budoucí ministr kultury, s jehož zápisky bylo lze se seznámit v jeho Knize Tutáč, byl nejprve Dýchajícím idiotem, zpravodajem české kulturně-politické války, jež zuřila v letech 2014 až 2018. Svědectví o útocích na zbytky lidskosti a kultury, převlečené za boj o všemožná práva a vymoženosti moderní doby, nalezne čtenář v zde přítomném souboru jeho statí. V mnohém mu jistě připomenou humoresky Jaroslava Haška nebo rozhořčené šlehy Ladislava Klímy – moc se toho v české politice a kultuře od jejich dob nezměnilo. Přestože si Idiot ve svých statích prožil i klidnější mírová období, ve kterých mu bylo dopřáno kontemplovat, raději roku 2018 dodýchal, aby se na periferii světa, oddělené od mediálních půtek, mohl znovu svobodně umělecky nadechnout.


...ules. These are the rules that I have always used playing Idiot ... Idiot dýchá - S.d.Ch. - Knihkupectví ArtMap ... . There are many variations possible, so this might not be exactly how you are used to playing the game. The purpose of Idiot is to lose all your cards by putting them on the pile. A card that is put on the pile must be equal or higher than the top card of the pile. Idiot dýchá se jmenovala rubrika pro sloupky, které spisovatel, dramatik, scenárista a loutkoherec S.d.Ch. alias Miloslav Vojtíšek psal v letech 2014-2018 pro č ... Idiot dýchá | KNIHCENTRUM.cz ... .d.Ch. alias Miloslav Vojtíšek psal v letech 2014-2018 pro časopis A2. Nyní vyšly v knižním souboru. "Idiot dýchá" byl název rubriky kulturního čtrnáctideníku A2, v níž v letech 2014 až 2018 vycházely svérázné glosy Miloslava Vojtíška, oceňovaného dramatika a mnohostranného umělce tvoříc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY