Montessori pro (ne)chápavé (6–12 let)

Montessori pro (ne)chápavé (6–12 let) - Genevieve Carbone, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Genevieve Carbone,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Montessori pro (ne)chápavé (6–12 let).pdf


Chcete si knihu přečíst?Montessori pro (ne)chápavé (6–12 let) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Genevieve Carbone,. Číst Montessori pro (ne)chápavé (6–12 let) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mezi 6 a 12 lety je dítě zvědavé, kreativní, společenské. Hledá důvody, proč jsou věci tak, jak jsou. Jeho touha po vědění je nekonečná. Každý den je nepřetržitým sledem podnětných, životně důležitých otázek. Skrze odpovídání si na ně si dítě vytváří povědomí o tom, kým je, co má rádo, co cítí. Hledá a nachází své místo mezi vrstevníky. Kniha nabízí aktivity, které tuto fázi vývoje vhodně doplňují. Co dát dítěti k činnosti po škole, o víkendu nebo o prázdninách? Neomezené možnosti leží hned za vašimi dveřmi, stačí vyjít ven. Naučte se je společně vyhledávat! Alternativou ke školnímu vyučování nemá být doma televize, počítač nebo herní konzole. A to ani když prší. Vždy se najde spousta smysluplnějších věcí, co lze podnikat. Veďte své děti k zodpovědnému přístupu a péči o vlastní tělo, pokoj, prostředí atd. Provázejte jej v nové životní fázi a nechejte jej, ať se stane plnohodnotným člověkem. Tato kniha vám přitom bude užitečným průvodcem.


...a 12 lety je dítě zvědavé, kreativní, společenské ... Montessori pro (ne)chápavé (0-3 roky) ... . Hledá důvody, proč jsou věci tak, jak jsou. Jeho touha po vědění je nekonečná. Každý den je nepřetržitým sledem ... Objevte, co vše dokáže dítě mezi 3. a 6. rokem samostatně utvářet. Aktivity v knize sledují 2 linie: vytváření prostředí, které bude ze sociálního a materiálního hlediska ... Kniha „Montessori pro (ne)chápavé (6-12)" nabízí aktivity pro děti ve věku, kdy jsou společenské, zvědavé, kreativní, kdy touží především po poznání a po odpovědích na životně důležité otázky. Kniha „Montessori pro (ne)chápavé (3-6)" se věnuj ... Moje malé objevy Montessori ve volném čase - YouTube ... . Kniha „Montessori pro (ne)chápavé (3-6)" se věnuje strávenému času s dítětem, které již navštěvuje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY