Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti

Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti - Jan Bauer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje zajímavé a záhadné příběhy světových dějin od starověku až do 20. století. Můžeme uvést např.: vládly starému Egyptu faraónky, konec uctívačů Belzebuba – Kananejců, národ vymazaný z historie – Močikové, největší bitva Alexandra Velikého, odkud se vzali obyvatelé Polynésie, okolnosti atentátu na Caesara, proč křižáci dobývali Jeruzalém, byl Richard Lví srdce gay?, předstihli Číňané Kryštofa Kolumba?, pravda o milostném příběhu lorda Buckinghama a francouzské královny Anny, záhadný osud Ludvíka XVII., tajná láska cara Alexandra II., Leninův manželský trojúhelník, proč se nezdařily atentáty na Hitlera, záhadná smrt generálního tajemníka OSN. Knihu doprovodí chronologický přehled dějinlidstva od mladší doby kamenné po současnost se zdůrazněním těch nejzajímavějších, případně nejskandálnějších událostí.


...ónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti ... Lustr pro papeže — Academia ... . ... Od faraónek k Maiovi Příběhy z dávné i nedávné minulosti. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Od faraónek k Maiovi Autor: Bauer, Jan Nakladatel: Olympia EAN: 9788073765477 ISBN: 978-80-7376-547-7 Trávit čas knihou Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dáv ... My máme 1/2 Euro — Academia ... .cz najdete knihu Od faraónek k Maiovi: Příběhy z dávné i nedávné minulosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Olympia Od faraónek k Maovi . Kniha obsahuje zajímavé a záhadné příběhy světových dějin od starověku až do 20. století.Můžeme uvést např.: vládly starému Egyptu faraónky, konec uctívačů Belzebuba - Kananejců, národ vymazaný z historie - Mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY