Co se slovy všechno poví

Co se slovy všechno poví - Bohumila Grögerová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohumila Grögerová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co se slovy všechno poví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co se slovy všechno poví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumila Grögerová,. Číst Co se slovy všechno poví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka jazykových her a rébusů, které podněcují dětskou jazykovou vynalézavost a tvořivost. Podporují také komunikaci a spolupráci mezi dětmi. Náměty lze využívat doma, ve škole, na táborech apod. Inspiraci, kterou nabízejí autoři textu, dále rozvíjí a podporuje velmi nápaditý výtvarný doprovod knížky.J. Hiršal, básník a překladatel, který ve své tvorbě hledal nové výrazové možnosti jazyka, především v tzv. konkrétní a vizuální poezii. Hravost fantazie a experimentátorskou invenci spojenou s humorem vtělil také do knih pro děti. B. Grögerová s J. Hiršalem úzce spolupracovala jak v tvorbě původní, tak překladové.


...lovy všechno poví je neokázalou vstupenkou do praktické dílny experimentální tvorby ... Co se slovy všechno poví Josef Hiršal, Bohumila Grögerová ... ... . Josef Hiršal a Bohumila Grögerová v ní dokládají, že experimentální poezie není nic exkluzivního nebo nedostupného. Je to knížka pro děti, kterou by neměli přehlédnout ani rodiče, ani učitelé. ... Knížka Co se slovy všechno poví je tedy neokázalou ale velmi poutavou vstupenkou do praktické dílny experimentální tvorby. Autoři v ní dokládají, že experimentální poezie není nic exkluzivního nebo nedo ... Co se slovy všechno poví (Josef Hiršal, Bohumila Grögerová ... ... . Autoři v ní dokládají, že experimentální poezie není nic exkluzivního nebo nedostupného. Inspiraci, kterou čtenářům nabízejí, dále rozvíjí a podporuje velmi nápaditý výtvarný doprovod. V nakladatelství Portál vychází jejich knížka Co se slovy všechno poví, která v sobě skrývá jazykové hry a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY