Do světa: Cestujte chytře, levně a často

Do světa: Cestujte chytře, levně a často - Hana Machalová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Machalová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Do světa: Cestujte chytře, levně a často.pdf


Chcete si knihu přečíst?Do světa: Cestujte chytře, levně a často ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Machalová. Číst Do světa: Cestujte chytře, levně a často Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sny si můžete začít plnit v každém věku a Hana Machalová je toho příkladem. Na cesty se vydala až na sklonku čtyřicítky, s malým dítětem a průměrným platem. Ročně navštíví okolo 16 různých zemí. O své zážitky, rady, a především nadšení se rozhodla podělit praktickým návodem, jak překonat obavy a vydat se do světa. Na konci každé cesty totiž většinou zjistíte, že limity jsou obvykle jen ve vaší hlavě.


...tovatelské know-how nyní přenesla do knižní podoby ... Do světa Cestujte chytře, levně a často - Dobrovice, Mladá ... ... . Cestujte chytře, levně a často vám bude optimistickým rádcem a silnou motivací své cesty už dál neodkládat a vyrazit. Vyměňte své běžné dovolené za cesty na vlastní pěst a vydejte se vstříc dobrodružství, které může zvládnout skutečně každý. Do světa Cestujte chytře, levně a často. Sny si můžete začít plnit v každém věku a Hana Machalová je toho příkladem. Na cesty se vydala až na sklonku čtyřicítky, s ma ... Levne chytre | Sleviste.cz ... . Na cesty se vydala až na sklonku čtyřicítky, s malým dítětem a průměrným platem. Ročně navštíví okolo 16 různých zemí. O své zážitky, rady, a především nadšení se rozhodla podělit ... Poznávání světa přináší uspokojení duše, že žijeme na jedné planetě, lidé jsou všude v pohodě a je příjemné se navštěvovat a obohatit se navzájem." Hana Machalová je autorkou knihy Do světa cestujte chytř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY