Psychosomatická energetická masáž: Léčení fyzických potíží

Psychosomatická energetická masáž: Léčení fyzických potíží - Friedrich Butzbach | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Friedrich Butzbach
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychosomatická energetická masáž: Léčení fyzických potíží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychosomatická energetická masáž: Léčení fyzických potíží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Friedrich Butzbach. Číst Psychosomatická energetická masáž: Léčení fyzických potíží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Léčivá energie pro tělo a duši pomocí nových způsobů masáže reflexních zón. Už první kniha Friedricha Butzbacha nadchla jak praktiky, tak i laiky. Také tato kniha nabízí zcela nové energetické souvislosti mezi reflexními zónami na chodidlech a psychofyzickými procesy. Pomocí těchto inovativních metod masáže lze odbourat i hluboké psychické bloky a nervové poruchy a zároveň iniciovat různé léčebné procesy u těla i psychiky. Na rozdíl od běžné masáže reflexních zón na chodidlech se zde pracuje s vlastní energií masírujícího. Masáž se provádí s velmi lehkým tlakem a někdy i bez doteku nohy. Masírovaný cítí, jak energie prochází celým jeho tělem. Nachází se při tom ve fázi hluboké relaxace, při níž dochází k uvolnění nervových a psychických bloků.


...Psychosomatická energetická masáž -- Léčení fyzických potíží - Friedrich Butzbach Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Psychosomatická energetická masáž | KNIHCENTRUM.cz ... . Masáž se provádí s velmi lehkým tlakem a někdy i bez doteku nohy. Masírovaný cítí, jak energie prochází celým jeho tělem. Nachází se při tom ve fázi hluboké relaxace, při níž dochází k uvolnění nervových a psychických bloků. Úvodní stránka Zdraví a životní styl Medicína a alternativní medicína Psychosomatická energetická masáž ... Psychosomatická energetická masáž ... Psychosomatická energetická masáž: Léčení fyzických potíží ... . Úvodní stránka Zdraví a životní styl Medicína a alternativní medicína Psychosomatická energetická masáž ... Psychosomatická energetická masáž - Léčení fyzických potíží ... Masáž se provádí s velmi lehkým tlakem a někdy i bez doteku nohy. Masírovaný cítí, jak energi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY