Dům

Dům - Simon Lelic | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Lelic
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Lelic. Číst Dům Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co kdyby se váš dokonalý dům stal místem dokonalé vraždy? Jack a Sydney se do svého domu nastěhovali před rokem. Vypadal jako jejich vysněný domov: spousta místa, úžasná poloha, a navíc sympatický majitel, který jim prostřednictvím makléře sdělil, že oni jsou ti nejlepší zájemci, a proto jim dá přednost před řadou jiných, mnohem zámožnějších… Jenomže pak na půdě najdou mrtvou kočku a krabici plnou holčičích pokladů, přestože původní majitel žil v domě celý život a nikdy kočku ani dítě neměl. V noci slyší, jak někdo přechází po domě a Sydney ve spánku cítí něčí ledovou ruku… Jack si začne říkat, jestli je paranoidní, nebo jestli se skutečně „něco“ děje. Mezitím se Sydney spřátelí s Elsie, komplikovanou mladou dívkou ze sousedství, která má stejně jako ona pohnutou rodinnou minulost a očividně skrývá před světem řadu tajemství. Komplikované sítě se pomalu splétají, na scéně se objevují lži a děsivá tajemství jsou pohřbívána… Někdo si s Jackem a Syd očividně pohrává. A je to hodně zlá hra. Jack a Syd se ale rozhodnou, že si toho raději nebudou všímat. Jenže to je velká chyba. Protože Elsin otec byl právě zavražděn. U jejich zadních dveří. A policie je teď sleduje… Dokonalý pár. Dokonalý dům. Dokonalý zločin.


... ·house v domě ― inside the house··house, home důma ― at home Hotel Lidový dům Bzenec - Náměstí Svobody 310, 696 81 Bzenec - Rated 4 ... Můj Dům | Stavíme Zařizujeme Bydlíme ... .6 based on 37 Reviews "Always very pleasant staff. I can simply recommend this... Mobilní dům, Mobilheim Atlas Oasis SEDLOVÁ STŘECHA Velikost 11m x 3m Dům má dva vstupní vchody Mobilheim - obývací pokoj (rozkládací pohovka) - jídelní kout - kuchyň včetně spotřebičů (lednička, gril, trouba) - ložnici s manželskou postelí (dvou lůžko s matrací) včetně vesta ... Obecní dům, a.s. náměstí Republiky 1090/ 5. 111 21, Praha 1 - Staré Město. +420 222 002 101. [email protected] Basic corporate informa ... Kulturní dům Volduchy - Home | Facebook ... ... Obecní dům, a.s. náměstí Republiky 1090/ 5. 111 21, Praha 1 - Staré Město. +420 222 002 101. [email protected] Basic corporate information. January February March April Ma...SOUVISEJÍCÍ KNIHY