Kus italského slunce

Kus italského slunce - Tereza Chlupáčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Chlupáčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kus italského slunce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kus italského slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Chlupáčková. Číst Kus italského slunce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Romantický příběh. Dvě povídky obsažené v knize vyprávějí o lásce ovlivněné mnoha aspekty z minulosti a současnosti. Hlavní hrdinka se na základě vlastního rozhodnutí vrhá do života a staví jen na tom, co momentálně je, nikoli na tom, co by mohlo být, kdyby nepostavila zeď mezi sebe a minulost, a hlavně lidi, s nimiž bude navždy spjata. Nepřipouští tak možnost, že si minulost ponese s sebou po celý život. Jenže to co nechce, jí v nejméně očekávanou dobu vstoupí do života.


...alského slunce-12% sleva. Kniha: Kus italského slunce Autor: Tereza Chlupáčkov á ... Kniha "Kus italského slunce" - Uniknihy.sk ... . V prvním příběhu prožívá Erika krušné zvraty ve své lásce, kterou poznala v Itálii, druhá povídka je výpovědí Adriany, rozhodující se mezi dvěma muži. ... Koupit Koupit eknihu. Romantický příběh. Dvě povídky obsažené v knize vyprávějí o lásce ovlivněné mnoha aspekty z minulosti a současnosti. Hlavní hrdinka se na základě vlastního rozhodnutí vrhá do života a staví je ... Kniha: Kus italského slunce (Tereza Chlupáčková) | Martinus ... . Hlavní hrdinka se na základě vlastního rozhodnutí vrhá do života a staví jen na tom, co momentálně je, nikoli na tom, co by mohlo být, kdyby nepostavila zeď mezi sebe a minulost, a hlavně lidi, s nimiž bude navždy s pjata. Kus italského slunce Dvě povídky obsažené v knize v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY