Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht....

Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... - Zdeněk Troška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Troška
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.....pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Troška. Číst Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyprávění či spíš povídání, fotografie a neuvěřitelných 300 skvělých receptů u nichž se Zdeněk Troška dušuje, že ani jeden není jeho! O to radši však jídla podle nich připravuje - patří totiž k jeho oblíbeným. Jak sám autor říká:"A proto - buďte pozdraveni, všichni milí vyznavači dobrého jídla a uměni kuchařského, neboť hle, jest opravdu tím nejmilovanějším a nejdůležitějším v našem životě! Dobře si uvařit a dobře se najíst je neochvějnou jistotou v každé době, ať je režim, jaký chce! Je to radost trvající, vysoko převyšující všechny ostatní radovánky. Že láska prochází žaludkem je svatá pravda, ale to mladým nevymluvíte, na to musí přijít sami. Ti se zprvu spokojí s hamburgery, konzervami a jiným podobným elentem, jak říkávaly naše babičky. Ale časem - hyn sa hukáže!!! Proto jezte, pochutnávejte si, poznávejte a zkoušejte nové recepty, ale nezapomínejte na ty naše české a slovenské, osvědčené a prostě nejlepší"!


...ubě aneb Chrocht, chrocht.... Autor: Troška, Zdeněk Nakladatel: Noxi EAN: 9788089179626 ISBN: 978-80-89179-62-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 150 stran, česky Rok vydání: Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht ... Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... - Knihkupectví Luxor ... .... Zdeněk Troška. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Vyprávění či spíš povídání, fotografie a neuvěřitelných 300 skvělých receptů u nichž se Zdeněk Troška dušuje, že ani jeden není jeho! O to radši však jídla ... Nebe v hubě, aneb, Chrocht, chrocht... Troška, Zdeněk. Vydání: Noxi 2007 | Jazyk: čeština | Signatura: C 6278. Oblíbené kuchařské recepty filmového režiséra a vzpomínky na ty, od nichž rece ... Nebe v hubě aneb Chrocht, chrocht.... levně | Blesk zboží ... ... Nebe v hubě, aneb, Chrocht, chrocht... Troška, Zdeněk. Vydání: Noxi 2007 | Jazyk: čeština | Signatura: C 6278. Oblíbené kuchařské recepty filmového režiséra a vzpomínky na ty, od nichž recepty dostal, zážitky, ves...SOUVISEJÍCÍ KNIHY