Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých .

Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . - Rob Nairn | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rob Nairn
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých ..pdf


Chcete si knihu přečíst?Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rob Nairn. Číst Žití, snění, umírání.: Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proslulý starobylý tibetský text Bardo Thödol (Tibetská kniha mrtvých), za jehož autora je tradičně považován guru Padmasambhava (8. stol., tib. Guru Rinpočhe),jekniha mnoha významů. V první řadě je to však praktická příručka, kterou tradičně předčítá lama zemřelému, aby jej vedl k osvobození mysli od iluze v tzv. bardu smrti. Ukazuje, že i smrt může být tvůrčí a osvobozující zkušeností. Proto je text této knihy považován za jednu z nejhlubších duchovních nauk na světě. Jihoafrický psycholog a učitel meditace Rob Nairn studuje tibetský buddhismus čtyřicet let. Ve své nejnovější knize nabízí moderní psychologický pohled na problematiku vědomého snění a dobrého umírání i různých stavů smrti. Edice Mangalam.


...snění, umírání - Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých 2007; Podobné knihy ... Život po životě ... . Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě 1991; Život po životě 2005; Tibetská kniha o životě a smrti 1996; všech 7 podobných. Kniha Žití, snění, umírání - Praktická moudrost z Tibetské knihy ... Kniha: Žití, snění, umírání. Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . - Rob Nairn. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27 ... Žití, snění, umírání praktická moudrost z Tibetské knihy ... ... . - Rob Nairn. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Praktická moudrost z Tibetské knihy mrtvých . Rob Nairn ... (Tibetská kniha mrtvých), za jehož autora je tradičně považován guru Padmasambhava (8. stol., tib. Guru Rinpočhe), je kniha mnoha významů. ... Žití,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY