Znamení aneb Kázání rybám

Znamení aneb Kázání rybám - Jiří Tuček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Tuček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Znamení aneb Kázání rybám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znamení aneb Kázání rybám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Tuček. Číst Znamení aneb Kázání rybám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor vystudoval Filmovou akademii múzických umění, kromě poezie píše i divadelní hry. Jeho poslední sbírku Znamení aneb kázání rybám lze zařadit k proudu, nebo k hlasatelům toho, čemu se dnes říká tradiční hodnoty. Považuje je za základní kameny smysluplných lidských životů, za střed evropské kultury. Vyslovuje se proti jejich zničení, mluví však o nich řečí soudobou, civilní. Odmítá různé módní kejkle, které se mnohým zdají atraktivní. Pro takové lidiJiří Tuček nepíše. Jeho čtenáři jsou citliví, citoví, opravdoví, konstruktivní. A těm se jeho básně líbí.


...oslední sbírku Znamení aneb kázání rybám lze zařadit k proudu, nebo k hlasatelům toho, čemu se dnes říká tradiční hodnoty ... Knihy od Jiří Tuček | Kupte na Martinus.cz ... . Považuje je za základní kameny smysluplných lidských životů, za střed evropské kultury. Vyslovuje se proti jejich zničení, mluví však o nich řečí soudobou, civilní. ... Znamení aneb Kázání rybám Autor: Tuček, Jiří Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296712 ISBN: 978-80-7229 671-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 12,3 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Autor vystudoval Filmovou akademii múzických umění, kromě poezie píše i divadelní hry. Jeho poslední sbírku Znamen ... Paperback: Znamení aneb Kázání rybám (Jiří Tuček) | bux.sk ... . vydání) Autor vystudoval Filmovou akademii múzických umění, kromě poezie píše i divadelní hry. Jeho poslední sbírku Znamení aneb kázání rybám lze zařadit k proudu, nebo k hlasatelům toho, čemu se dnes říká tradiční hodnoty. Považuje je za základní kameny... Jeho poslední sbírku Znamení aneb kázání rybám lze z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY