Můj život se zombíky a dýňovými bombami

Můj život se zombíky a dýňovými bombami - Christian Tielmann | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Tielmann
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj život se zombíky a dýňovými bombami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj život se zombíky a dýňovými bombami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Tielmann. Číst Můj život se zombíky a dýňovými bombami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Max nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozhodně nebude žádný piknik. Edgar, školní frajírek, po něm totiž jde. A s ním i jeho dvě gorily. Max má pocit, že mu nikdo nerozumí. Co je to za typy v jeho nové třídě? Samí zombíci? Naštěstí v tom není úplně sám a to je dobře. Jeho komiks o protivném učiteli a zombíku Edgarovi totiž padl do špatných rukou a tak se Maxovi pomoc kamarádů Nika a Robina rozhodně bude hodit!


...ivot se zombíky a dýňovými bombami Autor: Tielmann, Christian Nakladatel: Fragment EAN: 9788025340585 ISBN: 978-80-253-4058-5 Originál: School of the Dead - Mein Leben mit Zombies und Kürbisbomben Překlad: Heeg, Dagmar Ilustrace: Zapf Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: Můj život se zombíky a dýňovými bombami Christian Tielmann ... Můj život se zombíky a dýňovými bombami Christian Tielmann ... ... . 1. díl skvěle ilustrované série s několika zombíky a velkou dávkou humoru. Max nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozhodně nebude žádný piknik. Edgar, školní frajírek, po něm totiž jde. A s ním i jeho dvě gorily. Obsah knihy: Můj život se zombíky a dýňovými bombami. Max nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozh ... Můj život se zombíky a dýňovými bombami | Dumknihy.cz ... ... . Max nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozhodně nebude žádný piknik. Edgar, školní frajírek, po něm totiž jde. A s ním i jeho dvě gorily. Obsah knihy: Můj život se zombíky a dýňovými bombami. Max nastupuje do nové školy a uvědomuje si, že to rozh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY