Penziopolis: Dva dopisy o jednom městě

Penziopolis: Dva dopisy o jednom městě - Petr Mano, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Mano,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Penziopolis: Dva dopisy o jednom městě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Penziopolis: Dva dopisy o jednom městě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Mano,. Číst Penziopolis: Dva dopisy o jednom městě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jiří Vogl v dopise adresovaném Josefu Rybákovi vzpomíná na Písek svého dětství a mládí ve 20. a 30. letech 20. století. Vykresluje živé město se svéráznými obyvateli a jedinečnou atmosférou. Jeho poutavý a poetický styl, okořeněný ironií a humorem, udělal z dopisu pamětníka – už tak unikátního dokumentu – pozoruhodné literární dílo. Petr Mano jím byl téměř padesát let po jeho vzniku okouzlen natolik, že se rozhodl Jiřímu Voglovi odepsat a vylíčit mu totéž město, jak ho poznal od 80. let až do současnosti.


...enziopolis - Dva dopisy o jednom městě iba za 10,03 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s ... Dva hrnky v jednom | Sleviste.cz ... .r.o. Dva dopisy o jednom městě 14.12.2018 Písek - V klubovně městské knihovny bude ve středu 19. prosince od 17.30 hodin představena kniha nazvaná Penziopolis: Dva dopisy o jednom městě složená z dopisů dvou autorů - JIřího Vogla a Patra Mano. Zboží ze stejné kategorie - Penziopolis - Dva dopisy o jednom městě Ženy s kufříkem a nadějí Porodní bába byla od nepaměti součástí místní kolektivní paměti - byla vnímána jako ... Kniha: Penziopolis - Dva dopisy o jednom městě - Jiří Vogl; Petr Mano; Fungujeme! Vážení zákazn ... Penziopolis - Dva dopisy o jednom městě - Vogl Jiří, Mano ... ... ... Kniha: Penziopolis - Dva dopisy o jednom městě - Jiří Vogl; Petr Mano; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27....SOUVISEJÍCÍ KNIHY