Prokletí Schwartzovy vily

Prokletí Schwartzovy vily - Sabina Beatrix Bártová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sabina Beatrix Bártová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletí Schwartzovy vily.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prokletí Schwartzovy vily ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabina Beatrix Bártová. Číst Prokletí Schwartzovy vily Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět živých i mrtvých se střetává. Minulost se hlásí na světlo boží a nenechá vás spát! Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet. Financí nevlastní mnoho, a když se naskytne příležitost zakoupit byt ve staré secesní vile na okraji města, nadšeně po ní skočí. Co na tom, že cena je až podezřele nízká a za nedalekou hřbitovní zdí vykukují kříže a náhrobky. I když si Nora oddechne od všetečné tchyně, skutečný klid v domě nenajde. Je až příliš empatická a citlivá, a jeho minulost je příliš temná. Když se kolem začnou dít prapodivné věci a na chodbách se objevovat cizí lidé ve sto let starých oděvech, pustí se do pátrání. Tajemství, které odhalí, vám vezme dech!


...okletí Schwartzovy vily Přidat komentář ... Anna Beatrix Bártová - Home | Facebook ... . Noisette73. 9 10. dubna. POZOR SPOILER: Až se to sem bojím napsat, ale mě se to prostě moc nelíbilo a strašně špatně se to četlo, protože ta vazba je příšerná ani pořádně otevřít se nedá a obálku má jako nějaký příběh do kapsy pro dospívající. text se pořád ... Prokletí Schwartzovy vily Autor: Bártová, Sabina Beatrix Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296774 ISBN: 978-80-7229-677-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Prokletí Schwartzovy vily má ... Křest mé knihy - Prokletí Schwartzovy vily ve Velešíně ... . vydání) Prokletí Schwartzovy vily má nádhernou obálku a uvnitř najdete hromady napětí, temnoty, zla a duchů. Budete pátrat spolu s Norou po dávném tajemství tohoto starého domu a zjistíte hrůzy, které ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY