Ta druhá žena

Ta druhá žena - Daniel Silva | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Silva
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta druhá žena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ta druhá žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Silva. Číst Ta druhá žena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byla jeho nejstřeženějším tajemstvím… Kdesi v zapadlé vesničce v andaluských horách žije tajemná Francouzka, která sepisuje své paměti. O muži, do něhož se před dávnými lety zamilovala v Bejrútu, o dítěti, jež se z této lásky narodilo… Ta žena v sobě uchovává nejpřísněji střežené tajemství ruských tajných služeb. Jen ona zná velmi dobře – lépe než kdo jiný – totožnost krtka, kterého Kreml už dávno nasadil do MI6. Totožnost dítěte zrady, jak ho sama nazývá. Během pátrání se Gabriel Allon se svými spolupracovníky dostává až k nejzapeklitějšímu případu 20. století ve světě tajných služeb. K největší zradě a největšímu zrádci, jednomu z členů tzv. cambridgeské pětky, který dokázal dvacet let klamat své přátele a kolegy a pracoval pro Rusy. Kim Philby je sice už dávno mrtvý, ovšem jeho jidášská krev koluje v žilách dítěte zrady dál a má nakročeno k čím dál větší moci. Jestli jeho dědice může ve složité hře tajných služeb někdo odhalit, tak je to právě Gabriel Allon.


... ani nedutala! Tohle byla pecka všech špiónských pecek, se ctí srovnatelná s nepřekonatelným Mistrem klamu F ... Druhá nejlepší žena na světě se provdala za Mullera TV ... ... . Forsytha. Pár předchozích dílů mě už tolik nebavilo, ale Ta druhá žena zase vrátila Silvu na špičku mých oblíbených autorů. Úžasný, opravdu doporučuji. Ta druhá žena. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... D ... Ta druhá žena - Daniel Silva | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Daniel Silva - Ta druhá žena Myslím, že už jsem psala, že Daniel Silva, jeden z nejznámějších autorů špionážních románů, patří mezi oblíbené autory mého muže. Takže pokud ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY