Psí domov

Psí domov - Bruce W. Cameron | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bruce W. Cameron
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psí domov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psí domov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce W. Cameron. Číst Psí domov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lucas Ray byl doslova šokován, když z opuštěné budovy vyběhlo štěně a skočilo mu do náruče. A i když Lucas ví, že domů si štěně z mnoha důvodů vzít nesmí… udělá to. Protože Bella je nádherná a upřímná. Snaží se Bellu skrývat, ovšem tento úkol se ukáže nad jeho síly. A tak musí Bellu, která patří k v Detroitu zakázaným pitbulům, dát pryč. Alespoň dočasně, než vymyslí, co dál. Ovšem Bella odmítá čekat. Hnána svou láskou a věrností se vydává na nebezpečnou cestu přes stovky kilometrů, z Colorada až tam, kde cítí svůj domov… Psí domov je srdceryvný příběh pro všechny milovníky psů a zvláště pak pro ty, kteří si zamilovali autorovy předchozí hity – Psí poslání a Psí cestu!


...mov je sice prvoplánovitě doják, ale nevyčítám mu to ... www.utulek-kralupy.estranky.cz - Našli domov ... . Zvířecí filmy, resp. jejich čtyřnozí představitelé často dokáží v divákovi probudit takové emoce, jakých nejsou schopni ani ti nejlepší herci světa. Svým námětem je tento počin velice blízký kultovní Neuvěřitelné cestě. Není tu nouze o ... Psí Domov Lukavice - jsme soukromé zařízení,přijímáme psy vyhozené,toulavé a týrané. Psy k nám přiváží z okolních měst a vesnic,s kter ... Psí domov Lukavice ... . Psy k nám přiváží z okolních měst a vesnic,s kterými máme smlovu. Na psy od soukromých osob,nikdo nepřispívá. Městský útulek pro psy Lesan Kralupy nad Vltavou - nabídka psů k adopci, venčení, akce ... Pokud se rozhodnete využít služeb tiskárny ,,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY