Tajemství Nágů

Tajemství Nágů - Amish Tripathi | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amish Tripathi
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Nágů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství Nágů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amish Tripathi. Číst Tajemství Nágů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes je bohem. Před 4000 lety byl pouhým člověkem. Krvelačný válečník z kmene Naga zabil jeho přítele Brahaspatiho a teď je na stopě jeho ženě Sati. Řeč je o Šivovi, jenž přišel z Tibetu a kterému je přisuzována síla zničit veškeré zlo. Nezastaví se, dokud nevypátrá svého démonického nepřítele a nepomstí se. Pátrání jej zavede až k Nagům, hadímu lidu, kde se přesvědčuje o tom, že zlo je zde skutečně všudypřítomné. Království pomalu umírá a korunní princ je zavražděn. Šivovi vlastní průvodci jej zrazují a podvolují se temné straně. Šiva je však odhodlán dopátrat se pravdy, a to i přesto, že země plná smrtících tajemství před něj neustále klade různé překážky.


...ddychová série s jiným prostředím, než na jaké jsme v žánru běžně zvyklí, a sympaticky vykreslenými postavami (byť občas jednají trochu naivně či dětinsky) stojí jak Tajemství Nágů, tak předešlý titul Nesmrtelní z Meluhy určitě za pozornost ... Kniha Tajemství Nágů | Fantasyobchod.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Tajemství Nágů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství Nágů. Tajemství Nágů od 270 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Tajemství Nágů (Amish Tripathi). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tajemství Nágů Dnes je bohem. Před 4000 lety byl pou ... Tajemství Nágů od 270 Kč - Heureka.cz ... . Tajemství Nágů od 270 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Tajemství Nágů (Amish Tripathi). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Tajemství Nágů Dnes je bohem. Před 4000 lety byl pouhým člověkem. Krvelačný válečník z kmene Naga zabil jeho přítele Brahaspatiho a teď je na stopě jeho žen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY