Holčička, kterou tam nechali

Holčička, kterou tam nechali - Roxana Veletzosová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Roxana Veletzosová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holčička, kterou tam nechali.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holčička, kterou tam nechali ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roxana Veletzosová. Číst Holčička, kterou tam nechali Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rodinná sága inspirovaná skutečným příběhem.V mrazivé noci v lednu 1941 se na schodech bytového domu objeví opuštěná židovská dívenka. Rumunsko se spojilo s nacisty a židovská populace je ve vážném nebezpečí. Dívka je umístěna v sirotčinci, ale zanedlouho ji adoptuje bohatý bezdětný pár. Pojmenují ji Natalia a holčička se pro ně stane středobodem vesmíru. Natalia prožívá bezstarostné dětství, adoptivní rodiče ji vroucně milují a chrání před válkou, která zuří všude okolo. Nástup poválečné komunistické diktatury je neúprosný a rodinu stíhá jedna rána za druhou. Rodinu připraví o veškerý majetek, roky dospívání tráví Natalia v bezútěšném světě za železnou oponou, její rodiče jsou označeni za nepřátele režimu a jsou pronásledování. Jediným únikem před krutou realitou se jí stane hra na klavír a komplikovaná láska. Zamiluje se do dlouholetého otcova přítele, ženatého Viktora, který po změně režimu získal vysokou funkci. Nezapomněl však na staré přátele a snaží se rodině pomoci. Vzápětí však z jejich života zmizí. Po deseti letech se Natalia a Viktor náhodně potkají. Victorovi se naskytne příležitost získat pro Natalii svobodu a uniknout z komunistického pekla. Natalia musí učinit bolestné rozhodnutí: zůstat v Bukurešti se svými milovanými adoptivními rodiči a mužem, kterého stále miluje, nebo využít šance, aby konečně žila svůj život a jednou provždy snad odhalila minulost.


...ka, kterou tam nechali kniha od: Roxanne Veletzos ... Holčička, kterou tam nechali - Veletzosová Roxana | Knihy ... ... ... EOF ... ka, kterou tam nechali kniha od: Roxanne Veletzos. 85 % 83 hodnocení ... Knížka "Holčička, kterou tam nechali" je jedna z těch, která Vás dostane do kolen a budete na ni ještě dlouho po dočtení myslet. Příběh je inspirovaný skutečnou rodinnou hist...SOUVISEJÍCÍ KNIHY