Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České republiky

Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České republiky - Bohumil Vurm | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Vurm
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Vurm. Číst Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud nahlížíme na celou naši zemi jako na křižovatku kontinentu, pak můžeme Plzeňský kraj vidět jako most spojující dvě evropské sféry. Je to do značné míry dáno významem města Plzně a velmi výhodnou polohou regionu mezi hlavním městem Prahou a zeměmi západní Evropy. Kdysi to byl jeden z mostů, který spojoval antický svět a území obývané Kelty. Později se stal dotykovou zónou mezi Franckou říší a slovanským územím. V době prvních Přemyslovců symbolizoval v osobě urozeného poustevníka Vintíře most mezi českou a bavorskou kulturou. Za časů Karla IV. propojoval Lucembursko a Čechy.


...lzeňský kraj -- Krásy a tajemství České republiky - Bohumil Vurm ... Plzeňský kraj ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (krásy a tajemství České republiky) Další popis Kniha Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České republiky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Plzeňský kraj: Krásy a... O čem je kniha Plzeňský kraj - Krásy a tajemství České repu ... Plzeňský kraj / Nejlevnější knihy ... ... O čem je kniha Plzeňský kraj - Krásy a tajemství České republiky? Kniha je členěna do dvou částí: Moudrost země a Putování časem. První část popisuje symboly kraje a větších měst, pozoruhodné skály a kameny,podzemí, stopy svatého Vojtěcha, léčivá místa, zázračné prameny či lidovou kulturu a pivovarnictví. Plzeňský kraj: Krásy a tajemství České re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY