Praha a zajímavá místa v okolí

Praha a zajímavá místa v okolí - Petr Pelech | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Pelech
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha a zajímavá místa v okolí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha a zajímavá místa v okolí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pelech. Číst Praha a zajímavá místa v okolí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavá fotografická publikace věnovaná našemu hlavnímu městu a jeho okolí nás provede nejvýznamnějšími místy jejich historie i současnosti. Ve všech ročních obdobích a denních dobách zachycuje fotograf Petr Pelech ta nejzajímavější zákoutí Prahy i jejího okolí. Nezve nás však pouze na místa turistou mnohokrát prošlapaná, ale i do méně známých, zato však zajímavějších, poutavých zákoutí. Publikace je doplněna popisem fotografií v českém, německém, anglickém, ruském, francouzském, italském a španělském jazyce.


...í místa pro památky a zajímavá místa - Praha: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie atrakce Památky a zajímavá místa v Praze, Česká republika na Tripadvisoru ... 9 triků, jak najít nové lokality k fotografování ... . Aktivity - Praha 6; Letiště v okolí. ... Památky a zajímavá místa, Vyhlídky. Aquaparky a zábavní parky (18) Zobrazit vše. Aquapalace Praha. 600 recenzí . Fitness kluby a posilovny, Aquaparky. Aquacentrum Šutka. 47 recenzí . Aquaparky, Lázeňská zařízení ... Tipy na výlety - Okolí Prahy západ. Zvolte region a následně oblast v ČR kam byste rádi na výlet. Tipy na následující ... Mapy - Turistická mapa ČR, mapy turistických tras a cyklotras ... . 47 recenzí . Aquaparky, Lázeňská zařízení ... Tipy na výlety - Okolí Prahy západ. Zvolte region a následně oblast v ČR kam byste rádi na výlet. Tipy na následující víkend emailem. Kromě požadovaných výletů se zobrazí i možnosti ubytování, hrady, zámky a zajímavosti z této oblasti. (Klikněte na ikonky nebo na menu vlevo). Obecní pec na chleba - byla vybudována v roce 1837, pecí bylo v okolí více. Pec se už...SOUVISEJÍCÍ KNIHY