Mlok 2007: Cena Karla Čapka ze rok 2007

Mlok 2007: Cena Karla Čapka ze rok 2007 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mlok 2007: Cena Karla Čapka ze rok 2007.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mlok 2007: Cena Karla Čapka ze rok 2007 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Mlok 2007: Cena Karla Čapka ze rok 2007 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník Ceny Karla Čapka - nejprestižnější české a slovenské literární soutěže žánru sci-fi. Prostřednictvím této sbírky se Vám dostávají do rukou nejlepší krátké povídky, povídky a román, které byly nominovány na místa nejvyšší. Pět povídek, pět krátkých povídek, novela a tři mikropovídky. A co přináší? Fyzikům nastanou problémy, překvapivá metoda, válka budoucnosti, Armagedon na spadnutí a věčná otázka, zda lze změnit osud? Spedice z Měsíce, zlaté české ručičky i putování časoprostorem. A co dál? Pantenon bohů, mocných artefaktů a mágů, vesmírní superpolicisté, sex, ekologie a upíři, svět mrtvých a hyperprostorové tunely, zneužití umělé inteligence, nehostinná planeta zalidněná hrdiny žijícími v katakombách...¨To všechno a ještě mnohem víc na vás čeká v téhle knize, v podání autorů, kteří už jsou, nebo se možná brzy stanou, legendami.


...a v sérii Mlok : sbírka vítězných prací Ceny Karla Čapka ... Mlok 2017 | FantasyShop.cz ... . O čem je kniha Mlok 2007? sestavil: Roman Paulík vydalo nakladatelství: Cena Karla Čapka spolu s nakladatelstvím Nová vlna Sbírka vítězných prací Ceny Karla Čapka za rok 2007 Další rok je za námi a je tu nová sbírka české sci-fi a fantasy. Cena Karla Čapka (populárně zkracováno CKČ) je výroční literární soutěž science fiction, resp. fantasy organizovaná od roku 1982 složkami Československé ... Mlok: Sbírka vítězných prací ceny Karla Čapka za rok 2017 ... . fantasy organizovaná od roku 1982 složkami Československého fandomu.Prvním vyhlašovatelem byl v dubnu 1982 na prvním celostátním setkání fanoušků SF klub Salamandr z Pardubic s pomocí Pardubického kulturního střediska. …to všechno a ještě mnohem víc na vás čeká v téhle knize, v podání autorů, kteří už jsou, nebo se možná brzy stanou, legendami. Cena Karla Čapka - to ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY