Chladný žár

Chladný žár - Kit Ehrmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kit Ehrmanová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Chladný žár.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chladný žár ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kit Ehrmanová. Číst Chladný žár Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pořadí třetí (po V nebezpečí a Doteku mrtvého muže) z řady autorčiných poutavých detektivních příběhů z prostředí dostihového sportu. V hlavní roli je opětSteve Cline, chytrý a všímavý mladík, který senechá zaměstnat na farmě Stone Manor ve Virginii, aby prošetřil zmizení bratra své kamarádky. Pátrání po svém předchůdci začíná sice na farmě, ale brzy se posouvá mnohem dál. Dovede ho až k vyšetřování žhářství, vraždy a drogového dealerství. Podezřelých přibývá a nebezpečí číhá za každým rohem.


... žár mne zaujal. Nejspíš to bylo hlavně onou jednoduchostí, která se ve slokách odrazuje ... Ruslan a Ludmila (Alexandr Sergejevič Puškin) | Detail ... ... . Někdy člověk potřebuje uniknout ze složitosti reality do světa vlastních myšlenek. Ale tohle může také vést k šílenosti. Střídavý verš mi také dobře seděl. V básních jsem nemusel ani hledat nějaký hlubší smysl. Kit Ehrman: Chladný žár. V pořadí třetí (po V nebezpečí a Doteku mrtvého muže) z řady autorčiných poutavých detektivních příběhů z prostředí dostihového sportu. V hlavní roli je opět Steve Cline, chytrý a všímavý mladík, který se nechá zaměstnat ... Chladný jako led online cz - chladný jako led ... . V hlavní roli je opět Steve Cline, chytrý a všímavý mladík, který se nechá zaměstnat na farmě Stone Manor ve Virginii, aby prošetřil zmizení bratra ... Kniha: Chladný žár Autor: Kit Ehrmanová Děj napínavého detektivního románu s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY