Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic

Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic - Martinus Veltman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martinus Veltman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martinus Veltman. Číst Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor z nejpovolanějších – nositel Nobelovy ceny za fyziku z roku 1999, svědek a účastník některých z největších objevů vědy 20. století – provází čtenáře pestrým světem elektronů, protonů, neutronů, kvarků, leptonů a dalších elementárních částic představujících základní kameny hmoty. Složité vztahy a zákonů, kterými v tomto světě vládnou, vykládá bez nároků na znalost matematiky. Svůj výklad usnadňuje velkým množstvím obrázků a diagramů a osobní rozměr mu dodává fotografiemi a barvitými, často zábavnými medailony více než osmdesáti předních osobností fyziky elementárních částic.


...a záhady ve fyzice elmentárních částic Autor Martinus Veltman ... Standardní model částicové fyziky - WikiSkripta ... . Autor z nejpovolanějších - nositel Nobelovy ceny za fyziku z roku 1999, svědek a účastník některých z největších objevů vědy 20. století - provází čtenáře pestrým světem elektronů, protonů, neutronů, kvarků, leptonů a dalších elem ... Objednávejte knihu Fakta a záhady ve fyzice elmentárních částic v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených záka ... Kniha Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic - Trh ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Fakta a záhady ve fyzice elementárních částic Autor: Martinus Veltman Autor z nejpovolanějších nositel Nobelovy ceny za fyziku z roku 1999, svědek a účastník některých z největších objevů vědy 20. století provází čtenáře pestrým světem elektronů, protonů, neutronů, ... Hledáte Fakta ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY