Přátelé: jak si je získat a udržet

Přátelé: jak si je získat a udržet - Dufour Anne, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dufour Anne,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přátelé: jak si je získat a udržet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přátelé: jak si je získat a udržet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dufour Anne,. Číst Přátelé: jak si je získat a udržet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chtěli byste mít víc přátel? Cítíte se osamělí? Prostřednictvím programu v této knize vám ukážeme, jak řídit vaše vztahy s ostatními - s přáteli i s rodinou. Kapitola za kapitolou vás naučí najít nové vztahy a objevit v nich potenciální nová přátelství. Najdete zde všechny rady, které potřebujete, abyste byli citlivější, sebevědomější a inteligentnější ve vztazích s vašim okolím, našli si a udrželi nové přátele. Hlavní cíl této knihy je nabídnout „step by step“ program, díky kterému navážete dlouhodobá přátelství. Program doplňují praktická cvičení, testy, anekdoty, citáty a příležitost zhodnotit své pokroky na konci každé kapitoly.


... najít přátele. Přátelství je cenný dar, ale dobří přátelé se hledají těžko ... Jak získat zaměstnance a dlouhodobě si je udržet? ... . K tomu, abyste získali přátele, budete muset novým lidem připadat atraktivní, ujmout se konverzace a být uvědomělí vůči potřebám ostatních. Poznávání nových ... Kniha: Přátelé Jak si je získat a udržet. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Přátelé jak si je získat a udržet obj. čís ... Přátelé - BEN ... . Bližší informace naleznete zde. ... Přátelé jak si je získat a udržet obj. číslo: 253349: autor: Dufour Anne, Pascala de Lomas vydal / výrobce: Grada rozsah / vazba: 160 stran B5 / brožovaná V2 vydání ... Kniha Přátelé - jak si je získat a udržet Přidat komentář. Martin466. 09.01.2019. Kniha je na úrovni internetových článků plných zaručených tipů jak zlepši...SOUVISEJÍCÍ KNIHY