C# 2005: Velká kniha řešení

C# 2005: Velká kniha řešení - Jürgen Bayer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jürgen Bayer
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
C# 2005: Velká kniha řešení.pdf


Chcete si knihu přečíst?C# 2005: Velká kniha řešení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jürgen Bayer. Číst C# 2005: Velká kniha řešení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zkušený autor se věnuje kromě jiných těmto tématům: Práce se soubory, porovnávání složek nebo vytvoření zástupce Generování náhodných čísel a dvojkové vyjádření celých čísel Globální ošetření výjimek Konfigurace aplikace s pomocí vlastního souboru XML Přesné měření času, zjištění jména dne v týdnu a měsíce v roce Sledování systému, např. zjištění informací o operační paměti Vytvoření seznamu instalovaných programů Stahování souborů pomocí instance třídy WebClient Rozmanitá práce s formuláři a s ovládacími prvky Přetahování souborů a složek myší (drag-and-drop) Audiovizuální náměty: jak přehrát soubory Wave, MP3, AVI, MPEG Zpracování obrázků i samotné kreslení Vytváření databází, zjišťování dostupných serverů SQL Serializace objektů do jazyka XML a jejich deserializace z XML Práce s podprocesy, předání parametrů podprocesu a zjištění výsledků Přiložené CD s uživatelským rozhraním obsahuje knihovnu všech řešení popsaných v knize, takže kód i ukázky můžete rychle vyhledat a lehce použít ve svých aplikacích. Na CD dále naleznete užitečné programy, komponenty a testovací frameworky, které výrazně usnadní vaši práci.


...informace o produktu Kniha C# 2005 Velká kniha řešení, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze C# 2005 Velká kniha řešení ... Jürgen Bayer:C# 2005 Velká kniha řešení - bazar | OdKarla.cz ... . Kniha + CD: C# 2005 -- Velká kniha řešení - Jürgen Bayer. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. C# 2005 - Velká kniha řešení - recenze publikace. autor publikace: Jürgen Bayer; ISBN: 978-80-251-1620-3. vydavatel: Computer Press. rok vydání: ... Kniha + CD: C# 2005 - Jürgen Bayer | Knihy.ABZ.cz ... . C# 2005 - Velká kniha řešení - recenze publikace. autor publikace: Jürgen Bayer; ISBN: 978-80-251-1620-3. vydavatel: Computer Press. rok vydání: 2007. Tuhle knihu napsal opravdu profesionál, který nejen ví, co to je programování v C#, ale také zná platformu .NET a její temná zákoutí. Kniha obsahuje nějakých 320 řešených ... C# 2005: Ve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY